Obrońmy Ogrody
20 września manifestacje dziłkowców Drukuj
W reakcji na przebieg obrad i wyniki prac sejmowej Podkomisji nadzwyczajnej, w której zostały pogwałcone wszystkie zasady demokracji przez oczywistą manipulację i eliminację wniosków przedstawicieli Komitetu, Prezydium KR PZD zwróciło się do działkowców z prośbą o przeprowadzenie pod urzędami wojewódzkimi, w dniu 20 września 2013 r. o godzinie 11.00,  manifestacji działkowców.
Więcej…
 
Walczmy o Ogrody Drukuj
Szanowni Państwo!

Wprowadzone przez posłów PO i SP zmiany do projektu obywatelskiego, sprawiły, że w niczym nie przypomina on już dokumentu pod którym podpisało się blisko milion obywateli. Poprawki te wywołują ogromne kontrowersje i zdaniem konstytucjonalistów mogą być niezgodne z prawem.
Zaapelujmy więc razem do posłów PO i SP o wycofanie się z propozycji, zmierzających do likwidacji ogrodnictwa działkowego w Polsce i odebrania najważniejszych praw działkowcom.

Na wejście w życie nowej ustawy zostało zaledwie 4 miesięcy, a więc na jej uchwalenie jeszcze mniej. Razem walczmy o przyszłość ogrodów i dobrą ustawę!
Poniżej zamieszczamy link do listu do posłów z podkomisji, z apelem  w tej sprawie. Będziemy wdzięczni za jego wykorzystanie.
http://ocalmyogrody.pl/wyslij-list-do-poslow/
 
Apel uczestników Krajowych Dni Działkowca 2013 Drukuj
Uczestnicy Krajowych Dni Działkowca 2013r. zwracają się do wszystkich działkowców i struktur Związku, o wypowiedzenie się na temat zmian dokonanych w obywatelskim projekcie ustawy o ROD przez podkomisję sejmową. Posłowie z Platformy Obywatelskiej i Solidarnej Polski wprowadzili do projektu zapisy, które wywołują ogromne kontrowersje i zdaniem konstytucjonalistów mogą być niekonstytucyjne.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 18