Obrońmy Ogrody
Podziękowanie Drukuj
altDziękujemy wszystkim uczestnikom manifestacji w Warszawie 10.10.2013 r. za aktywny udział. Zdjęcia w galerii.
Zarząd ROD "Czeczotka"
 
Delegacja PZD u Marszałek Sejmu. Drukuj

Marszałek Sejmu Ewa Kopacz spotkała się z przedstawicielami działkowców - 10.10.2013

 
„Proszę powiedzieć działkowcom, że premier dotrzyma danego im słowa. Ja osobiście jestem całym sercem z  wami i chcę, by doszło między nami do porozumienia– mówiła podczas spotkania z reprezentantami działkowców Marszałek Sejmu Ewa Kopacz.
alt
Tysiące działkowców manifestujących w czwartek w Warszawie wystosowało specjalny list do Marszałek Sejmu Ewy Kopacz. W dokumencie tym przedstawili swoje postulaty i odczekiwania.  Po odczytaniu listu sześcioosobowa delegacja działkowców  złożyła go na ręce marszałek Sejmu (czytaj więcej-list).
Więcej…
 
Manifestacja w Warszawie 10.10.2013 r. Drukuj

12 tysięcy działkowców manifestowało pod Sejmem i Kancelarią Premiera

Kilkanaście tysięcy działkowców przy dźwiękach trąbek, gwizdków i wuwuzeli, powiewając związkowymi flagami i balonikami w kolorze żółto-zielonym, manifestowało 10 października br. pod Sejmem RP i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. – Witam wielką polską rodzinę działkowców w Warszawie mówił Prezes Eugeniusz Kondracki witając przybyłych z całej Polski użytkowników działek.
alt
- Nie mieliśmy innego wyboru, jak wyjść na ulicę i zamanifestować swoje oczekiwania – mówił Prezes PZD. - Posłowie PO i Solidarnej Polski mając, większość w podkomisji, dokonali tylu zmian w naszym projekcie, że wcale nie przypomina tego, który trafił do Sejmu.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 18