Pierwsze kroki z komputerem Drukuj
 Zarząd ROD "Czezczotka" organizuje dla swoich działkowców spotkania na temat "Komputer pomocny w prowadzeniu działki".W ramach tych spotkań uczestnicy zapoznają się z obsługą komputera i  wykorzystaniem go w  uprawie działki. Spotkania zaplanowaliśmy w okresie od 27.11 do 6.12.2017r. Będą się one odbywać w grupacch 10 - cio osobowych. Zgłoszenia należ kierować do biura ROD na telefon nr. 29 760 22 65 w godz. od 8.00 do 14.00 z podaniem telefonu kontaktowego i określenem pory dnia uczestnictwa przed południem bądź po południu.
jn
  
 
Kradzieże w ROD "Czeczotka" Drukuj
Zaczyna się okres, w którym na działki przychodzimy przeważnie w porze dziennej.W okresie wieczornym i nocnym budzą się demony i okradają nasze działki. W październiku dokonano w naszym ogrodzie ponad 50 włamań.Jak pokazuje statystyka liczba ta będzie rosła. W związku z tym prosimy państwa o przeniesienie cennych narzędzi i przedmiotów do domów, w ten sposób unikniecie dużych strat.W związku z tym, że kradzieże występują w porze nocnej, Zarząd ROD "Czeczotka" wystąpił z projektem Obywatelskim pt. Oświetlenie ogrodu "Czeczotka" . Inwestycja ta pomogłaby w pracy patrolom policyjnym. Niestety nie znalazła uznania w Urzędzie Miasta.
Prosimy Państwa o zabezpieczenie altan przed kradzieżą a gdy już do niej dojdzie należy poinformować Komendę Policji.   
jn  
 
Woda stop Drukuj
Od 16.10.2017 r. w naszym ROD "Czeczotka" przestajemy podawać wodę do wodociągu. W związku z tym prosimy wszystkich działkowców o pozostawienie otwartych kranów na okres zimowy.
Zarząd
jn 
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 48