Biuletyn informacyjny nr.2/2018 Drukuj

 


 
W najnowszym Biuletynie Informacyjnym KR  m. in. o: XVIII posiedzeniu Krajowej Rady  PZD, podjętych przez Prezydium KR w dn. 8.12.2017 i 14.12.2017 r. uchwałach: w sprawie programu komputerowego DGCS System; w sprawie instruktorów ogrodniczych; w sprawie planu wydawniczego na 2018; przyznanych dotacji dla ROD.
Więcej…
 
Szwedzki pomysł na działkę Drukuj

 

altOkres zimowy, to zwykle dla ogrodników i działkowców czas rozmyślań nad nowymi koncepcjami, a także poszukiwania i podpatrywania nowych trendów w kształtowaniu przestrzeni ogrodu oraz altan. Czy działka może stać się funkcjonalnym, estetycznym, przytulnym i pełnym domowego ciepła miejscem? Szwedzki przykład, znaleziony w sieci, przekonuje, że może i na dodatek w oryginalnym stylu.
Więcej…
 
Najnowszy program ochrony roślin w marcowym "Działkowcu" Drukuj

 

altDrodzy Czytelnicy, w marcowym wydaniu „działkowca” (na rynku od 20 lutego 2018 r.), publikujemy obszerny program ochrony „Jak przewidywać i zwalczać szkodniki”, natomiast w kwietniowym „działkowcu” ukaże się kolejna cześć programu: „Jak przewidywać i zwalczać choroby”. W obydwu częściach programu, w czytelnej, tabelarycznej formie przedstawione zostaną najważniejsze szkodniki i choroby na roślinach ozdobnych, sadowniczych i warzywnych, wraz ze sposobami ich prognozowania, terminami zwalczania oraz zestawieniem środków ochrony dopuszczonych do stosowania w amatorskim ogrodnictwie ekologicznym.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 51