Dziękujemy ! Drukuj
Tą drogą pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy poparli nasz projekt obywatelski pt. "Wymiana chodnika i naprawa nawierzchni ul. Olimpijskiej". Zebraliśmy ponad 600 podpisów. Mogło być ich o wiele więcej, jednak byli i tacy którzy nie widzieli potrzeby tej inwestycji motywując to tym, że nie korzystają z tej ulicy. Tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy złożyli głosy poparcia.

Zarząd ROD "Czeczotka"   
 
Iglaki na działce - o czym warto pamiętać ? Drukuj

 

altRośliny iglaste są powszechnie lubiane i sadzone przez działkowców – spotykamy je w żywopłotach oraz coraz częściej jako wiodący element rekreacyjnej części działki. Wielu działkowców specjalizuje się także w formowaniu iglaków, z których powstają atrakcyjne okazy w stylu Bonsai. Jednak nie można zapominać, że iglaki, podobnie jak inne rośliny ozdobne, muszą być posadzone na działce w ROD zgodnie z regulaminem ROD, a także wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Co trzeba wiedzieć o iglakach zanim je posadzimy?
Więcej…
 
Upały a podlewanie roślin Drukuj

 

altPrognozy pogody na najbliższe dni zapowiadają wysokie temperatury i upały. W tym czasie rośliny będą potrzebowały szczególnej troski, a w szczególności nawadniania. Warto rozsądnie gospodarować wodą, aby jak najwięcej skorzystały z niej rośliny, a jednocześnie by ograniczać jej straty. Jak to zrobić?
Więcej…