Nie przegap! Drukuj

 „Mój Ogródek”, już w sprzedaży!

altW lipcowym numerze „Mojego Ogródka” doradzamy jak pozbyć się os i szerszeni, a także jak zwalczyć turkucia podjadka szkodnika, który podgryza nasze uprawy w ogrodzie warzywnym. Zainspirujemy do stworzenia na działce: egzotycznego zakątka, mini kompozycji, jak również rabat utrzymanych w równowadze gatunkowej, czyli zgodnie z naturą. Doradzimy, jak stworzyć na działce sezonowe oświetlanie i jak wspólnie bawić się z dziećmi własnoręcznie wykonanymi zabawkami.
Więcej…
 
Nowelizujemy statut PZD Drukuj

Prace nad nowelizacją statutu PZD

altW dniu 6 czerwca 2017 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji ds. nowelizacji statutu PZD. Efektem jej prac ma być wypracowanie propozycji zmian, w celu dostosowania statutu do nowelizacji ustawy Prawo o stowarzyszeniach.
 
Potrzeba nowelizacji statutu PZD, wynikająca ze zmian ustawy, jest doskonałą okazją do oceny obowiązującego od blisko dwóch lat dokumentu i wprowadzenia ewentualnych poprawek usprawniających funkcjonowanie Związku.
Więcej…
 
"Poradnik początkującego działkowca" Drukuj

Krajowa Rada PZD wydała „Poradnik początkującego działkowca”

altZaczynasz swoją przygodę z działką? Jesteś już działkowcem, ale wciąż brakuje ci ogrodniczej wiedzy? Chcesz zająć się uprawą, warzyw, owoców, a może tylko chcesz założyć piękny zielony trawnik, który będzie ozdobą działki i przyjemnym miejscem wypoczynku? Odpowiedzi na te pytania, a także na inne, które mogą pojawić się wśród najmłodszych stażem użytkowników działek znajdziesz w najnowszej książce pt. „Poradnik początkującego działkowca”.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 48