Konkurs "Najładniejsza działka 2017" Drukuj
17.07.2017 r. komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Mirosławy Kudłaty zakończyła swoją pracę. Jej wyniki zostaną przedstawione 18.o7.2017 r. na posiedzeniu Zarządu naszego ogrodu. Wyróżnieni działkowcy zostaną nagrodzeni na święcie naszego ROD w dniu 26.08.2017 r.
zdjęcia w galerii.jn
na zdjęciu od lewej: pan Tadeusz Chrulski, pani Mirosława Kudłaty i pan Józef Sosnowski joomplu:2403 
 
Informator Działkowca Drukuj

 


 
altWśród najważniejszych informacji, które w lipcu znajdziesz na ogrodowych tablicach informacyjnych w swoim ROD m.in. o pracach komisji statutowej, komisji ds. skarg, o kradzieżach w ROD, podatku od sprzedaży altan, przeglądzie konkursowych ROD i działek, jubileuszu 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce oraz porady prawne. Informator działkowca w wersji on-line dostępny TUTAJ.

Załącznik plikowy do pobrania

altInformator_dziakowca_04_2017_druk.pdf
 
Czytamy "Działkowca" Drukuj

 

altW trakcie wakacyjnego wypoczynku na działkach łączmy przyjemne z pożytecznym i pamiętajmy o pielęgnacji roślin i innych niezbędnych pracach, a niezastąpionym doradcą w tym zakresie będzie z pewnością lipcowe wydanie „działkowca”, w którym znaleźć można wiele praktycznych porad. Nie zabraknie też inspiracji związanych z wyborem ciekawych roślin i elementów małej architektury. Będą najnowsze trendy w ogrodowej modzie, artykuły o zdrowym odżywianiu, wieści z ogrodów oraz wiele innych, aktualnych tematów!
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 48