Kradzieże w ROD "Czeczotka" Drukuj
Zaczyna się okres, w którym na działki przychodzimy przeważnie w porze dziennej.W okresie wieczornym i nocnym budzą się demony i okradają nasze działki. W październiku dokonano w naszym ogrodzie ponad 50 włamań.Jak pokazuje statystyka liczba ta będzie rosła. W związku z tym prosimy państwa o przeniesienie cennych narzędzi i przedmiotów do domów, w ten sposób unikniecie dużych strat.W związku z tym, że kradzieże występują w porze nocnej, Zarząd ROD "Czeczotka" wystąpił z projektem Obywatelskim pt. Oświetlenie ogrodu "Czeczotka" . Inwestycja ta pomogłaby w pracy patrolom policyjnym. Niestety nie znalazła uznania w Urzędzie Miasta.
Prosimy Państwa o zabezpieczenie altan przed kradzieżą a gdy już do niej dojdzie należy poinformować Komendę Policji.   
jn  
 
Woda stop Drukuj
Od 16.10.2017 r. w naszym ROD "Czeczotka" przestajemy podawać wodę do wodociągu. W związku z tym prosimy wszystkich działkowców o pozostawienie otwartych kranów na okres zimowy.
Zarząd
jn 
 
Znamy zwycięzców konkursów 2017 w OZM PZD Drukuj

 

alt4 października br. w ośrodku szkoleniowym OZM PZD w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie konkursów „Wzorowa Działka 2017roku” oraz „ROD 2017 roku”. Laureaci spotkali się z członkami OZ Mazowieckiego oraz otrzymali dyplomy i nagrody. W czasie spotkania wręczono także dyplomy i medale dla zasłużonych działkowców i działaczy OZM PZD z okazji 120-lecia ogrodnictwa działkowego na ziemiach polskich.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 51