Pierwsze czytanie w Sejmie Drukuj
W Sejmie RP w dniu 18 grudnia 2014 r. odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2953). Obradom Sejmu z galerii przysłuchiwała się dość liczna grupa działkowców z Warszawy i Łodzi na czele z Prezesem PZD Eugeniuszem Kondrackim. Uzasadnienie do projektu przedstawił z trybuny sejmowej mec. Bartłomiej Piech przedstawiciel Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej.

czytaj więcej na www.pzd.pl
 
Jak to w Kozienicach było 13.09.2014 r. Drukuj
joomplu:1282Byli reprezentanci zarządów i działkowcy z  ROD “Bemowo”, “Czeczotka” i “Energetyk” w Ostrołęce oraz ROD “Mazowsze” i “Stokrotka” z Ostrowi Mazowieckiej.  Dojechaliśmy bez przygód, na czas , uczestniczyliśmy w przemarszu – korowodzie działkowców, który  zakończył się w pięknie usytuowanym amfiteatrze Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. 
Więcej…
 
Wiadomość krzepiąca działkowców Drukuj
       Prezes ROD "Czeczotka" pan Bronisław Kastarenda otrzymał pismo, w którym Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych w Ostrołęce wyraża zgodę na utrzymanie "przejścia" przez teren stadionu, do momentu rozwiązania formalno - prawnego zaistniałej sytuacji. 

Pismo zostało podpisane przez z-cę Dyrektora MZOS-T pana Stachacza

Działkowcy za takie rozwiązani sprawy składają dyrekcji MZOS-T serdeczne podziękowanie.

jn
 
«pierwszapoprzednia4142434445464748następnaostatnia»

Strona 48 z 48